"Школярик" – НА ДЕНЬ ЗНАНЬ

nus.in.ua, 7 вересня 2017, 12:56
0
228
Роздрукувати

Вересневий дзвінок скликав усіх школярів на шкільне подвір’я. Для одинадцятикласників цей дзвінок пролунає востаннє і вже зовсім скоро вони покинуть стіни рідної школи,завершивши цей багаторічний навчальний марафон, а для маленьких первачків лише відкриваються двері у цікаве шкільне життя.
1 вересня перший дзвінок сповістив учнів та вчителів Білокамінського НВК про початок нового навчального року. Оплесками присутні вітали випускників школи, а також тих, хто вперше ступив на подвір’я школи в ролі учнів.
Директор НВК Віра Конашевич вітала усіх присутніх з початком навчального року, побажавши успіхів учням й терпіння вчителям. Окрему подяку висловили районній адміністрації за чудовий подарунок – новий автобус «Школярик», який здійснюватиме підвезення школярів із навколишніх сіл.
Першокласники співали пісні, весело махаючи прапорцями під оплески батьків, після чого запустили блакитно-жовті кульки у небо. Випускники подарували першачкам книжечки та розмальовки, і провели на перший їхній урок.

Мар'яна БОЙКО

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама