Вперше у Навчальному центрі Нацгвардії кінологи отримали документи про кваліфікацію державного зразка

nus.in.ua, 16 червня 2017, 15:31
3
169
Роздрукувати
Вперше у Навчальному центрі Нацгвардії  кінологи отримали документи  про кваліфікацію державного зразка

У Навчальному центрі Національної гвардії України пройшов випуск фахівців-кінологів та їхніх службових собак.
Для визначення рівня знань, умінь і навичок випускників до військової частини прибула комісія з Головного управління НГУ на чолі з начальником кінологічної служби ГУ НГУ полковником Тарасом Боритою.
 Атестація розпочалась із здачі загальновійськових дисциплін. Вогнева підготовка оцінювалася за результатами виконання контрольної вправи стрільб та виконання нормативів. Фізичну підготовку всі військовослужбовці здали на оцінку «добре» та «відмінно». Кінологи показали високий рівень підготовки з теорії та практики дресирування.
Службові собаки теж пройшли оцінювання, зокрема вони демонстрували свої навички в подоланні смуги перешкод, затриманні умовного порушника, відборі потенційно небезпечного предмету, пошуку особи за запаховим слідом у 1000 метрів.
За результатами власники чотириногих отримали сертифікати про підготовку службових собак. Гвардійці-випускники отримали свідоцтва про присвоєння (підвищення) кваліфікації кінолога.
На урочистому заході з нагоди закінчення навчання були присутні представники місцевої влади, військові капелани, ветерани.
Полковник Тарас Борита, ветеран полковник у відставці Володимир Юхимчук та начальник Навчального центру полковник Михайло Кулик вручили військовослужбовцям свідоцтва державного зразка про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації за професією «кінолог» та побажали усім подальших успіхів.майор Роман Сидорович
Фото автора

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

3 Коментарі
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама