Діти гвардійців – в гостях у маленького Ісуса

nus.in.ua, 16 лютого 2018, 12:01
0
109
Роздрукувати
Діти гвардійців – в гостях у маленького Ісуса

Щоб на власні очі побачити рекордну композицію найбільшої Різдвяної шопки в Україні, діти військовослужбовців разом з військовим капеланом о. Юрієм Галабудою та деканом храму УГКЦ Блаженного Миколая Чарнецького о. Михайлом Сукмановським відвідали храм Святого апостола Петра у Тернополі.
Таким особливим витвором мистецтва францисканці вже тринадцятий рік поспіль заохочують містян та тисячі гостей з усієї країни побачити чарівне таїнство народження Ісуса і відчути дух Різдвяного дива.
Рухомий вертеп, де зображене ціле селище на пагорбах із хатинами, храмом, людьми, різноманітними птахами і звірятами цьогоріч поповнився Ноєвим ковчегом, пекарем та ковалем, виготовлення яких архітектор отець Косьма розпочав ще влітку.
Дітям надзвичайно цікаво було спостерігати за святими, що рухаються, за живими звірятами, за каруселлю, що крутиться та потягом, який мандрує через перевали, за маленьким Ісусом у яслах та всіма, хто прийшов відвідати Сина Божого і славити його народження.
Після відвідин храму юні глядачі вирушили до кінотеатру, де отримали неабияке задоволення від перегляду цікавого, веселого та позитивного дитячого фільму «Пригоди Паддінгтона 2» про силу справжньої дружби та про ведмедика, якому вдалося допомогти людям стати добрішими.
На згадку діти отримали листівки з зображенням цьогорічної композиції Різдвяної шопки та по-дитячому зворушливо подякували командуванню Навчального центру Національної гвардії України і святим отцям за таку цікаву подорож.

Група інформації
та комунікації Навчального центру НГУ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама