Святкова подорож на Миколая

nus.in.ua, 31 грудня 2014, 16:17
0
354
Роздрукувати
Діти з дитячого будинку сімейного типу та діти-інваліди Золочівського районного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

16 грудня у Львівському академічному духовному театрі «Воскресіння» відбулась вистава-забава «У пошуках Святого Миколая» для дітей соціально-незахищених категорій. За сприяння ЗРЦСССДМ на виставі побували діти з дитячого будинку сімейного типу та діти-інваліди Золочівського районного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

Перед юними глядачами з’являються всі казкові герої. Звичайно ж всі недобрі казкові герої будуть переможені. Діти із захопленням спостерігали за акторами на ходулях, звуковими і  вогняними ефектами  та святковими конкурсами. Велика кількість сюрпризів і несподіванок очікували на маленького глядача. І ось він – Святий Миколай, який подарував щедрі гостинці за віршики та пісеньки. Після закінчення театрального дійства, казкові герої розважали малят цікавими конкурсами та іграми.


ТЕГИ: діти, подорож, львів, газета, 56 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама