НАЙБІЛЬША В УКРАЇНІ РІЗДВЯНА ШОПКА

nus.in.ua, 10 січня 2014, 20:30
0
828
Роздрукувати
НАЙБІЛЬША В УКРАЇНІ РІЗДВЯНА ШОПКА

Понад 40 метрів в ширину та 30 у висоту має найбільша в Україні різдвяна шопка у церкві Святого Апостола Петра, що на вулиці Володимира Великого, у Тернополі. Унікальність цієї шопки у тому, що вона рухома. Традиція встановлювати шопку тут має вже 20 років.

 
Складні механізми шопки  «оживляють» не тільки біблійних персонажів: віл та віслюк кивають головами, б’є годинник, ангели рубають колоду,  пливе кораблик, світять зорі, їздить потяг, біжать струмочки, падаючи на колесо водяного млина. У центрі композиції вертепу – пресвята родина і маленький Ісус. Також у шопці є опудала борсуків, оленів, білок і їжаків. Щороку зображення Вифлеємської стайні доповнюється новими персонажами. Усі рухомі фігурки, що вклоняються Божому дитяткові, виготовляє отець Косьма. Новонародженого Ісуса вітають цьогоріч нові персонажі – святий Піо, Франциск, Антоній та свята Клара.
Щороку тернопільську шопку відвідують тисячі дорослих і дітей. Протягом різдвяних свят і аж до Стрітення шопка стоятиме у церкві. Не гайте часу! Гайда до Тернополя подивитись на цю неймовірну різдвяну шопку.

 

Ірина ДОМАРЕЦЬКА

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама