Зустріч з письменником Олегом Рибчинським

nus.in.ua, 15 лютого 2018, 15:08
0
207
Роздрукувати
Зустріч з письменником Олегом Рибчинським

8 лютого 2018 року в читальному залі Золочівської ЦРБ ім. Франка відбулася зустріч працівників Золочівської ЦБС, відвідувачів бібліотеки та усіх бажаючих з Олегом Рибчинським – автором книг «Чорні морелі», «Солодкий гріх, або анатомія зради», «Через пекло до раю». Практикуючий лікар, наділений талантом письменництва вкотре в своїх творах піднімає тему про одвічне кохання, котре мов вірус влучає в людей різного віку, статку, становища, не минає й людей в рясах, у церквах і монастирях. Власне вибір між духовним і душевним лежить у сюжетній лінії роману «Чорні морелі». Книга про складну долю українського греко – католицького священика Йосифа Кладочного, якому довелося пережити усі етапи гоніння та переслідування тоталітарного режиму. На прикладі його життя автор відобразив історію боротьби та становлення  української греко-католицької церкви. Роман вийшов у світ в 2015 році у львівському видавництві «Апріорі». Це перша книга автора, над нею він працював десять років. Книга написана дуже цікаво, легко читається та відкриває невідомі сторінки нашої історії. Майстерність і вдале використання літературного слова захоплює читача з першої сторінки, заінтириговує та тримає в напрузі аж до кінця твору.

 

 
 
Завідуюча відділом обслуговування Інна Джегур представила шановного гостя та надала йому слово. Бібліотекар цього ж відділу Віра Шафранська зачитала філософські уривки з останньої книги «Через пекло до раю», які б мали зацікавити майбутніх читачів. Зустріч пройшла дуже жваво, гості не скупилися  на запитання. Однозначно, що творчість Олега Рибчинського нікого з присутніх не залишила байдужим, а свідчення тому –  велика кількість бажаючих придбати книгу та отримати автограф.
Оксана КАРМАЗИН,
бібліотекар Золочівської ЦРБ. ім. І. Франка

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама