ВСЕ ЗАРАДИ КОХАННЯ

nus.in.ua, 14 лютого 2018, 13:19
0
657
Роздрукувати
http://nus.in.ua/uploads/posts/2018-02/1518693408_3-kopya.jpg

У неділю, 11 лютого, на сцені Золочівського РНД відбувся молодіжний романтичний вечір «Все заради кохання». Автор ідеї та режисер – методист музичного жанру Тетяна Козловська.
Присутні мали змогу насолодитись романтичними піснями у чудовому виконанні солістів РНД Ірини Цюрось, Ореста Масника, Оксани Квас, Володимира Посполити, Тетяни Козловської, Ірини Іванчишин, Юлії Лоїк та Ірини Лукаш.
Енергійними сучасними танцями, а також романтичними па розважали публіку танцювальні колективи «Іриски» (кер. Уляна Стадник) та колектив РНД «Первоцвіт» з модерною композицією «Удари серця» (кер. Юрій Сидорович).
Між виступами учасників дотепні ведучі Катерина Тихонова, Михайло Сернюк та Тетяна Вітка провели цікаві та веселі конкурси для глядачів, у якому чотирьом парам із залу було потрібно зізнатись в коханні без слів, зобразити літери українського алфавіту, жартівливий конкурс «Мумія». За перемогу в них учасники отримали символічні подарунки. Ще одним своєрідним приємним сюрпризом для глядачки, що сиділа саме на 14 місці в 7 ряді стала пляшка шампанського, яку їй подарували ведучі.
Завершив святковий вечір завершив популярний гурт «Відлуння» з відомими піснями «Сонце ласкаве», «Якщо любиш – кохай».
Свято відбулось за сприяння Золочівської міської ради та депутата Львівської обласної ради Юрія Сидоровича.

Єва ТОЦЬКА
Фото автора
 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама