Мамине серце

nus.in.ua, 15 тра 2015, 18:57
0
601
Роздрукувати

У неділю, 10 травня, у Золочівському районному Народному домі відзначали День матері. Гарним подарунком для матусь стало культурно-мистецьке свято «Мамине серце».
Цього дня для матусь співали, декламували поезію, танцювали: народна капела бандуристок «Вишиваночка», ансамбль гітаристів музичної студії РНД, дует бандуристок НД с. Заставне, народний танцювальний колектив «Первоцвіт», солісти Ірина Ткаченко, Марія Хоманська, Мар’яна Мацідонська, Ярина Галай, Олег Орловський, танцювальний колектив Золочівського НВК «Школа радості», читці Катерина Тихонова та Тетяна Вітка, дитячі вокальні ансамблі «Животоки» і «Вітрила юності», а також ведучі Анастасія Зварич та Володимир Шафранський.

Наталія ГУРСЬКА

Фото автора
 
 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама