Суперлегінь та Красуня школи

nus.in.ua, 2 листопада 2017, 12:52
1
178
Роздрукувати
Суперлегінь  та Красуня школи

З ініціативи учнівського самоврядування Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, а саме голови центру організації дозвілля Ярини Цоби, 26 жовтня 2017 року було проведено культурно-розважальний захід «Суперлегінь і красуня школи – 2017». У заході брали участь учні 8–10 класів. Кожен учасник мав можливість показати себе, свої вміння, таланти, креативність та переваги. Було три конкурси: візитка, талант та креативний дизайнер. Оцінювало конкурсантів журі у складі Юрія Сидоровича, Оксани Петльованої, Люби Мисак, Мар’яни Павлишин та Уляни Стадник. У період між конкурсами розважали глядачів талановиті школярі. Перемогу здобули Лідія Грегорович (9-А клас) та Віталій Іванишин(10-А клас). Віце-суперлегінем та віце-красунею стали Микола Недзельський (9-А клас) та Вікторія Бойко (8-А клас), красуня усмішка та легінь усмішка – Анастасія Хоманська (9-А клас) та Олег Вархола (8-А клас), красуня артистизм та легінь артистизм – Юлія Якимів (8-Г клас) та Віталій Ясній (8-Г клас). Серця гладацької аудиторії полонив Віталій Іванишин.

Віталій ЩУР
Фото автора

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

1 Коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар.
Wzurgalslf — 5 листопада 2017 21:57
Народ у кого старый комп или ноут есть отличный способ при помощи небольшого патча можно играть в любые современные игры с высокими настройками даже на самых слабых ПК. (Через сервис PLAYKEY) GRAND THEFT AUTO V, ВЕДЬМАК 3, ASSASSIN'S CREED ORIGINS, COUNTER-STRIKE, WORLD OF TANKS и.т.д Патч для бесплатного пользования сервисом скачивайте здесь. Видео по установке и настройке патча смотрите тут.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама