Сучасні інструменти управління містом

nus.in.ua, 8 лютого 2018, 16:06
0
593
Роздрукувати
Сучасні інструменти управління містом

1 лютого у приміщенні Золочівської міської ради відбувся тренінг «Сучасні інструменти управління містом», який провели експерт з соціальної мобілізації ГО «Розумне місто» Олександр Рябий, тренер з енергоаудиту Дмитро Щербін ті інші фахівці. У заході взяли участь голови правління об'єднань співвласників багатоквартирних будинків.
Ігор Гриньків, міський голова Золочева:
– У далекому 1995 році ми з вами розпочали реформування  у житловому секторі нашого міста. З цього часу ми маємо такі показники: 140 будинків, у котрих створено об‘єднання співвласників багатоквартирних будинків, і 120 багатоквартирних будинків сьогодні знаходиться на утриманні управителя, яким є Золочівське МВ ЖКП. Міська рада, а це депутати нашого міста, послідовно підтримують ваші ініціативи і підтримують шлях реформ у житловому секторі. У зв‘язку з цим міська рада у грудні 2017 року прийняла програму підтримки ОСББ.  Хочу нагадати про нашу роботу 2015–2017 роки. Проект ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» ІІІ прийшов нам на допомогу, ми отримали всі дуже хороший досвід, почали робити у Золочеві реальні реформи: утеплювати  і ремонтувати дахи, утеплювати фасади, замінювати комунікації.  Також 2 лютого завершився прийом заявок на обласний конкурс проектів місцевого розвитку і золочів'яни подали на цей конкурс аж 14 заявок.
Олександр РЯБИЙ, експерт з соціальної мобілізації проекту «Розумне місто»:
–  У липні, коли вступає в силу останній Закон України про енергоефективність, (це останній закон з енергопакету), вступають в силу  і норми роботи Фонду енергоефективності, і там ваші ОСББ можуть отримати реальну фінансову допомогу на термомодернізацію і ремонт ваших будинків. Ви можете отримати до 40 % від договірної ціни на ремонт вашого ОСББ.
 На тренінгу розглянули  питання про основні положення Закону України про енергоефективність, а також що треба робити, щоб отримати ці кошти.

Ірина ДОМАРЕЦЬКА
Фото автора

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама