Подались на конкурс мікропроектів

nus.in.ua, 8 лютого 2018, 15:55
0
1506
Роздрукувати
Подались на конкурс  мікропроектів

У п’ятницю, 2 лютого, о 17 год. завершився прийом заявок на обласний конкурс проектів місцевого розвитку. Цього року конкурсанти подали рекордну кількість проектів – 2765. Про це інформує відділ з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв'язків Львівської обласної ради. Цьогоріч участь у Конкурсі змогли брати також ОСББ. Золочівські об‘єднання співвласників багатоквартирних будинків теж не пасли задніх і подали заявки. Серед таких і ОСББ у м. Золочів на вул. Феньвеші, 7.
Іван ЗАКАЛА, голова ОСББ «Феньвеші, 7»:
– Ми подали заявку на реалізацію мікропроекту із капітального ремонту даху буд. 7 по вул. М. Феньвеші. Наш будинок збудовано в 1910 році. В ньому проживає сім‘я учасника АТО з двома неповнолітніми дітьми, ветеран Другої Світової війни (96 років) з сином (син з інвалідністю), дитина війни, троє людей з інвалідністю загального захворювання, всі –  пенсіонери.  Всього одинадцять мешканців. У 2016 році для утримання будинку ми створили ОСББ. У 2017 –  власними силами побілили сходову клітку та замінили вхідні двері, перевели освітлення місць загального користування на енергозберігаючі лампи, відремонтували каналізацію та замінили водопровідну трубу до будинку. Цьогоріч мешканці з кожної квартири зробили внесок у розмірі 10 тис. гривень на ремонт даху, виготовили кошторисну документацію на 260 тис. гривень і подали пропозицію на обласний конкурс. Власних коштів маємо 60 тис. гривень, з місцевого бюджету – 70 тис. і надіємось на співфінансування з обласного бюджету у розмірі 130 тис. гривень. Дуже хочемо, щоб наша ініціатива була підтримана конкурсною комісією Львівської обласної ради.
Леся ГОРГОТА

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама