Сортування сміття стає реальністю

nus.in.ua, 28 грудня 2017, 12:40
0
133
Роздрукувати
Сортування сміття стає реальністю

22 грудня міський голова Золочева Ігор Гриньків разом із головами суміжних територіальних громад (Підгородненської, Струтинської, Єлиховецької, Ясенівцівцівської, Сасівської, Червоненської та ін) та за участю керівника ТзОВ «Еко Баланс Золочів» Богдана Бундза обговорили спільне для всіх питання поводження із твердими побутовими відходами.
Ігор ГРИНЬКІВ, міський голова Золочева:
− Перший етап нещодавно ухваленої стратегії управління відходами у Львівській області передбачає взаємодію органів місцевого самоврядування з підготовки пропозицій по плану управління відходами, запровадження системи роздільного збору відходів, збільшення об’єму їх переробки тощо. Тут нас усіх чекає багато роботи. Насамперед роз’яснювальної. Сортування сміття в квартирах, будинках наших мешканців хоча б на органічні відходи та інші відразу збільшить глибину переробки відходів.  А влаштування компостерів для органіки (трави, листя, хмизу, гілля) у кожному приватному домогосподарстві різко зменшить кількість відходів, які захоронюємо на нашому полігоні.
Я вірю, що це питання нам реально вирішити, але тільки разом усім миром, пам’ятаючи, що віра без діла мертва, а ще більше діло без віри.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама