Солодкі подарунки від щедрої ялиночки

nus.in.ua, 28 грудня 2017, 12:24
0
115
Роздрукувати
Солодкі подарунки від щедрої ялиночки

Зі всього різнобарв'я свят для кожної дитини найяскравіше запам’ятовується новорічний ранок у дитячому садку, до якого готуються всі, від малого до великого.
Низка новорічних ранків відбулась цими днями і у ДНЗ №7 «Веселка». Її учасниками стали також дітки середньої групи «Калинка» під наставництвом виховательки Марії Миронівни Гупаловської та музичного керівника Емми Антонівни Леськів. Святково вбрана ялинка та декорації актової зали надихнули усіх гостей на щирі усмішки та гарний настрій, а чудові вірші та веселі пісні під натхненно підібрані та виконані музичні імпровізації про ялинку та звірят лунали під щедрі батьківські оплески. Традиційно на свято Нового року завітали завідуюча  Анеля Миколаївна Грицина та методист Галина Володимирівна Лабаз, які похвалили малих акторів та побажали усім присутнім у прийдешньому Новому році усілякого добра, щастя та миру в Україні. Урочистий день діти запам’ятають надовго, отримали заряд позитивних емоцій, а ще солодкі подарунки від щедрої ялиночки.
Єва ТОЦЬКА

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама