Прем'єра "Лускунчик"

nus.in.ua, 15 грудня 2017, 15:01
0
26
Роздрукувати
Прем'єра

7 грудня у Золочівському центрі дитячої та юнацької творчості пройшла прем’єра вистави «Лускунчик», яку підготували вихованці музично-драматичного гуртка «Балаганчик» під керівництвом Уляни Буртняк.
Напередодні Новорічних та Різдвяних свят і дорослі, і діти очікують неймовірного дива – дива казки, що занурює в дитинство, з його кольоровими мріями та бажаннями, великими сподіваннями. Ось і актори «Балаганчика» намагалися перенести нас у радісне свято дитинства, розповідаючи новорічну казку про те, що добро і щирість перемагають байдужість та егоїзм, що необхідно вірити в диво і воно прийде у твоє життя. І лише від тебе залежить, чи зауважиш, що воно поруч. Попри те, що актори дуже хвилювались, їм вдалось зачарувати казковою магією та подарувати глядачам приємний відпочинок, у якому були сміх і хвилювання, розчарування і радість. У виставі брали участь: Софія Любинецька – хресна; Анастасія Шургот – Марі; Олесь Андросюк – Лускунчик; Соломія Бойко – Луїза; Оксана Королюк – мати; Роман Співак – Мишільд; Артур Хоміцький – Мішульц; Діана Шуварик – принцеса Пірліпат; Юлія Токар – королева; Дмитро Масник – король. Вистава «Лускунчик» у виконанні вихованців «Балаганчика» Золочівського ДЦЮТ перенесла глядачів у неймовірне царство дива та мрій, що так потребує кожна дитина та дорослий.

Оксана КУШНІР

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама