«Жертовна любов» у постановці "Маленьких акторів"

nus.in.ua, 28 квітня 2016, 16:04
0
437
Роздрукувати
«Жертовна любов» у постановці

26 квітня у Золочівському центрі дитячої та юнацької творчості відбулась вистава «Жертовна любов», яку підготували вихованці музично-драматичного гуртка «Маленькі актори» під керівництвом талановитої Уляни Буртняк.

Вистава  про те, як маленькі діти готові були  віддати життя, щоб врятувати своїх близьких. Їхні серця сповнені великою любов’ю, зробили неможливе. Виконавці головних ролей –вміло донесли до глядача головну думку. Навіть попри те, що дехто із зовсім юних акторів був на сцені вперше. Старання малого акторського складу оцінили глядачі, дякуючи їм своїми гучними оплесками.
 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама