"12 місяців" у Золочівському ЦДЮТ

nus.in.ua, 28 грудня 2015, 15:25
0
355
Роздрукувати

Чи трапляються у Вашому житті дива? У казці вони трапляються щодня. Ліси та поля, хатини і палаци сповнені див, перетворень і відкриттів. Це закон казкового життя. Щоб розповісти казку – не треба поспішати. Треба відчути й пережити кожну деталь. Щоб розповісти  казку в театрі – треба вдихнути життя в кожну її частину, у явища, предмети, персонажів, у слова та музику, у рухи та почуття…
Усе це побачили та відчули глядачі, які були присутні на прем’єрі казки «Дванадцять місяців» у постановці «Маленьких акторів» музично-драматичного гуртка Золочівського ЦДЮТ.
Як завжди, вистава була багата на декорації, музичне та світлове оформлення. Адже потрібно було передати і грім, і хуртовину, і зміну пір року… Тож були і новорічне багаття, і королівський палац, і поляни з підсніжниками та ягодами, і сніг,  і ялиновий ліс…
– У казці все можливо. Пустіть казку у своє життя, і вона поділиться із Вами своїми дивами, – говорить керівник гуртка Уляна Буртняк. – Учасники музично-драматичного гуртка вітають золочів‘ян із наступаючими новорічними святами. Хай прийдешній рік принесе нам усім мир і здоров‘я.
А нагородою юним акторам були овації від глядачів.
Леся ГОРГОТА

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама