Пригоди Цибуліно

nus.in.ua, 17 тра 2017, 10:22
1
431
Роздрукувати
Пригоди Цибуліно

Золочівський центр дитячої та юнацької творчості – це те місце, де живе чарівна казка творчості, фантазії, майстерності, таланту і любові до дітей.
4 травня у Золочівському ЦДЮТ відбулася вистава «Пригоди Цибуліно», яку підготували вихованці музично-драматичного гуртка «Маленькі актори» разом із талановитим керівником Уляною Буртняк. Глядацька зала була заповненою вдячними та галасливими глядачами. Як завжди, маленькі актори виступали в обрамленні достойних декорацій та у чудових сценічних костюмах.
Глядачі уважно спостерігали за подіями, які розгорталися на сцені. Вони сміялися над пихатістю принца Лимона та ненаситністю Синьйорини Помідорини. І щиро переживали за усіх простолюдинів-овочів, які страждали від нахабності сеньйорів. На закінчення глядачі з полегшенням зітхнули, бо щирість і дружба перемогли. Акторам дякували щирими оплесками. Ролі виконували: Цибуліно – Софія Любинецька, Цибулоне – Володимир Пановик, Сеньйорина Помідорина – Юлія Токар, Принц Лимон – Дмитро Масник, Графиня Вишня старша – Тереза Буртняк, Графиня Вишня молодша – Юлія Цудзевич, Граф Вишенька – Артур Хоміцький, Сеньйорина Петрушка – Юліана Гуменюк, Редисочка – Анастасія Жук, Полуничка – Катерина Бохна, Горошинка – Магдалина Буртняк, Кум Гарбуз – Стас Бойко, Виноградинка – Соломія Бойко, Грушка – Вікторія Наумик, Динька – Анастасія Шургот, Суничка – Юлія Саврас, Пес Гавкун – Роман Співак.
Леся ГОРГОТА
Фото автора

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

1 Коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар.
DwightDuede — 28 жовтня 2017 19:26
Покажу щас ссылку на сайт, где говорится подробнее об это ----- далее

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама