Волонтери – справжні патріоти

nus.in.ua, 7 грудня 2017, 15:54
0
29
Роздрукувати
Волонтери – справжні патріоти

 


5 грудня весь світ відзначає Міжнародний день волонтера. Командування, особовий склад Навчального центру НГУ щиро вітає священнослужителів, приватних підприємців, трудові колективи, молодь та всіх, хто за покликом серця, за своїм моральним обов’язком йде на допомогу іншим.
Волонтери – це люди з добрими і чуйними серцями, які не проходять повз чужу біду, люди, які роблять свій внесок у захист України.
Коли чобіт агресора став на нашу рідну землю та намагається роз’єднати український народ, а теренами Батьківщини ширяться сепаратистські заклики, Ви допомагаєте у підтриманні боєготовності Національної гвардії України. Ваша допомога є свідченням небайдужості до подій сьогодення.
Щоденно реагуючи на суспільні виклики й біль окремої людини, Ви завжди готові підтримати всіх, хто потребує допомоги.
Справжній патріотизм, щире почуття обов’язку, висока згуртованість та безкорисливе прагнення до кращого майбутнього – це ті риси, які забезпечили Вам довіру й шану наших військовослужбовців.
Нехай Ваша доброта повернеться до Вас сторицею. Бажаємо Вам і вашим родинам міцного здоров’я, благополуччя, невичерпної енергії, миру й добра! Низький Вам уклін!
З повагою
Михайло Кулик, начальник Навчального центру
Національної гвардії України, полковник 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама