Випуск військовослужбовців

nus.in.ua, 31 грудня 2014, 15:54
0
521
Роздрукувати
Випуск військовослужбовців
Фото: Леся ГОРГОТА
Військовослужбовці, які проходили навчання у нашому Навчальному центрі є професіоналами військової справи

24 грудня у Навчальному центрі Національної гвардії України вкотре відбувся випуск військовослужбовців. Із успішним закінченням навчання вітав випускників начальник Навчального центру Національної гвардії України, полковник Михайло Кулик:

– Військовослужбовці, які проходили навчання у нашому Навчальному центрі є професіоналами військової справи. У нелегкий для держави час ви обрали свій шлях служіння Україні. Переконаний, що свій шлях пройдете мужньо, проявите при потребі патріотизм та професіоналізм. Завжди пам‘ятайте, що ви стоїте на захисті інтересів українського народу, поважайте свій народ, свою державу, свої національні символи – прапор, Державний гімн України. Божого Вам благословення, миру і благополуччя нашій державі.

Наголосивши, що лише глибокі знання і відмінна професійна підготовка стануть помічниками військовим у службі, полковник Михайло Кулик вручив відмінникам посвідчення про успішне завершення навчання.

Також до військовослужбовців звернувся заступник міського голови Олег Сидорович та ветеран військової служби Іван Вархола. Поблагословив на добру службу на благо українського народу випускників отець Андрій Кулицький, який сам виїжджав із військовими у зону проведення АТО.

На завершення урочистих заходів військовослужбовці традиційно пройшлись урочистим маршем. Відмінники навчання залишили про себе пам‘ять для Навчального центру Національної гвардії України – спільну світлину біля Меморіалу слави.

Усі ці мужні чоловіки та жінки, які у цей день закінчили навчання, невдовзі стануть на захист українського народу.

Леся ГОРГОТА

ТЕГИ: Нацгвардія, Золочів, випуск, газета, 56 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама