Громада Золочівщини надає допомогу військовим

nus.in.ua, 28 березня 2014, 21:58
0
939
Роздрукувати
Громада Золочівщини надає допомогу військовим

В цей нелегкий та загрозливий час, коли чобіт агресора став на нашу рідну землю та намагається роз’єднати український народ, а теренами Батьківщини ширяться сепаратистські заклики, серед громадян Золочівщини є небайдужі до проблем військових. Ми звернулись до командира військової частини 3007 полковника Михайла Кулика із запитаннями про ситуацію, яка склалась.

– Михайле Вікторовичу, скажіть, будь-ласка, чим на сьогоднішній день займається особовий склад військової частини?

– На цей час ми продовжуємо підготовку фахівців для Національної гвардії України. У зв’язку із подіями в державі ми провели достроковий випуск військовослужбовців строкової служби. А це – понад 600 чоловік. Готуємось до прийому призовників, які поповнять ряди Національної гвардії.

Також взяли під охорону ряд важливих об’єктів на території Золочівського району, збільшили час патрулювання військовослужбовцями Навчального центру спільно із золочівськими міліціонерами, охороняємо громадський порядок у місті.

– Усім відомо, що в цей час громадяни України надають різного роду допомогу армії. А якої допомоги потребують військові Навчального центру, і яка допомога вже надійшла в частину?

– Зараз є нагальна потреба в акумуляторних батареях до переносних радіостанцій, автозапчастинах, паливо-мастильних матеріалах, генераторах резервного живлення та продуктах харчування довготривалого зберігання. Також небайдужі громадяни можуть перераховувати кошти на державний казначейський рахунок військової частини. Це унеможливлює втрату коштів або використання їх не за призначенням.

Користуючись нагодою, хочу подякувати небайдужим громадянам, які розуміють сьогоднішню ситуацію, що склалась в державі і відчувають відповідальність за долю України. Такі вчинки надихають військовослужбовців на якісне виконання своїх обов’язків.

Станом на 25 березня допомогу нам надали: ФГ «Ольвія»  (А. Жабурняк), ФГ «Волетар» (О. Питльована), ПП Агрофірма «Дзвони» (З. Максимишин), ФГ «Вороняцькі лани» (З. Масник), ВАТ «Золочівська швейна фабрика» (Н. Одарченко), ФГ «Кухарський»   (П. Кухарський), МГ «Надбужжя» (І. Ковальський), ФОП О. С. Вереда (С. Вереда), супермаркет «Наш край» (Н. Сич), ФОП Драп’ята О. В. (О. Драп’ята), ТзОВ ім. Шашкевича (Г. Чорна), ФОП Легоцький І. М. (І. Легоцький).

Крім того, на цей час проводиться оприбуткування продуктів харчування отриманих від громади Ясенівцівської сільської ради (села Ясенівці, Залісся та Бонишин). Безкоштовно друкується необхідна для нас продукція на КП «Золочівська районна друкарня».

Відповідальною особою за отримання благодійної допомоги військовим визначено заступника начальника штабу із мобілізаційної роботи підполковника Володимира Стасишина (моб. тел. 0979670501).

На завершення хочу сказати, що спільними зусиллями ми збережемо нашу Вітчизну. Щиро дякуємо за підтримку!

Розмовляла Леся ГОРГОТА

ТЕГИ: допомога, громада, газета, №17
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама