Закладено основу для сталого розвитку

nus.in.ua, 24 жовтня 2017, 18:32
0
295
Роздрукувати
Закладено основу  для сталого розвитку

24 жовтня, у Києві відбулося засідання Ради регіонального розвитку під головуванням Президента України Петра Порошенка. Під час промови глава держави зазначив, що найгірше в українській економіці вже в минулому, а країна не просто вистояла, не просто уникла дефолту, а заклала основу для сталого розвитку.
Петро Порошенко зауважив, що владу критикують за участь у відкритті новозбудованих доріг, мостів, шкіл або підприємств в регіонах. За словами глави держави, це робиться для того, щоб привернути увагу до змін, які щоденно відбуваються в державі.

У засіданні Ради регіонального розвитку взяв участь міський голова Золочева Ігор ГРИНЬКІВ:
– Рада регіонального розвитку є консультативно-дорадчим органом при Президентові України. До основних завдань Ради належить сприяння налагодженню ефективної взаємодії державних органів, зокрема місцевих органів виконавчої влади, з органами місцевого самоврядування щодо удосконалення державного будівництва, напрацювання новітніх підходів у сфері регіонального розвитку. Також на цей орган покладено функцію вироблення узгодженої позиції щодо соціально-економічного та гуманітарного розвитку регіонів, механізмів подолання диспропорцій розвитку територій, ефективного використання економічного потенціалу регіонів, підвищення їх інвестиційної привабливості та конкурентоспроможності. Сьогодні в Україні йде процес формування нової еліти, людей, здатних будувати державу на зовсім інших принципах. Сподіваюсь, що керівництво держави також розуміє і реально оцінює силу місцевого самоврядування. Адже сильна Українська Держава має стояти на міцному фундаменті сильного місцевого самоврядування, таких громад як Золочів, де панує український національний дух, зберігаються національні традиції, культура. Це завжди важко, але якщо Господь хоче зробити нас щасливими, то веде по найважчому шляху, бо легких шляхів до щастя не  буває.
Обговорюючи зміни та перспективи розвитку, особливу увагу приділили реформам (освітній, медичній, судовій, пенсійній), перебігу процесу децентралізації та залучення інвестицій. Серед головних завдань для голів облдержадміністрацій Президент визначив створення нових робочих місць, залучення інвестицій тощо.

Леся ГОРГОТА
Фото: Віталій САЛО

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама