"Розумні лавочки" – у Золочеві

nus.in.ua, 20 жовтня 2017, 15:39
0
1004
Роздрукувати

У Золочеві встановили лави із сонячними панелями. Як розповіла голова Товариства «Золочів–Шьонінґен: партнери» Оксана Криницька, ці лави це спільний проект Товариства, Золочівської міської ради реалізований за підтримки та сприяння Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».  Окрім сонячних панелей до функціоналу лавочок входять безкоштовні точки доступу до Wi-Fi та USB-порти для підзарядки мобільних пристроїв.
– Спільний проект ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» допомагає містам-партнерам інтегрувати інноваційні технології у життя міст, щоб зробити їх більш комфортними та доступними для всіх жителів. Для цього запровадили окремий напрямок Smart City. Відтак, у Золочеві вже встановлено інформаційні кіоски, боларди та «розумні лавочки», які дають можливість підзарядити мобільні пристрої. Це дуже зручно, особливо для молоді. Золочів розвивається, і це – прекрасно, – говорить Оксана Миколаївна.
Цікаво, що в Дубаї нещодавно встановили «розумні» пальми, які можуть заряджати мобільні пристрої.

Мар'яна БОЙКО
Фото автора

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама