Вдалось реалізувати двадцять шість проектів

nus.in.ua, 2 жовтня 2017, 13:33
0
578
Роздрукувати
Вдалось реалізувати двадцять шість  проектів

У рамках проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ» у Золочеві виконують роботи із капітального ремонту фасаду з утепленням будинку 1, що на бульварі Сковороди.
Наталія РЕПТАК, провідний спеціаліст Золочіської міської ради:
– У Золочеві вже третій рік поспіль реалізовується проект Європейського Союзу, спрямований на посилення співпраці громади і місцевої влади. За цей час спільно із Європейським Союзом нам вдалось реалізувати 26 проектів на суму 9 890 100 гривень. Це були і капітальні ремонти дахів, і утеплення фасадів, енергозберігаючі заходи у дитячих садочках. Спільно з проектом встановлено електронні сенсорні кіоски на території м. Золочева в концепції «Розумне місто». Попереду у нас – будівництво розумної вулиці: встановлення лав із вмонтованими сонячними панелями та розпочато встановлення боллардів на території м. Золочева.
Нагадаємо, що Львівщині участь у Проекті ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ» у 2015 році було відібрано лише два міста – Золочів та Дрогобич.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама