Новини Золочівщини
15:11, 06 жовтня 2017
524
0

Розбудовуючи рівноправне співробітництво

    Цими днями у Золочеві вкотре перебувають наші друзі із Шьонінґена. За більш, ніж 20 років, це не просто співпраця між громадами міст, а щира дружба. Очолили делегацію Почесний громадянин міста Золочева Вольфганг Гоффманн та голова партнерського Товариства Шьонінґена Петер Фос. 3 жовтня у Золочівській міській раді відбулась зустріч представників німецької делегації, членів Товариства «Золочів – Шьонінґен: партнери», депутатів, виконавчого комітету Золочівської міської ради із регіональним координатором у Західній Україні проекту «Партнерство між громадами Німеччини та України» Валентиною Гнасюк-Терлецькою, яка розповіла про можливості, які відкриває Уряд Німеччини перед громадами українських та німецьких міст. Міський голова Золочева Ігор Гриньківпривітав гостей із Днем німецької єдності та передав вітання Послу
Розбудовуючи  рівноправне співробітництво
Gazeta
Фото: НУС

Цими днями у Золочеві вкотре перебувають наші друзі із Шьонінґена. За більш, ніж 20 років, це не просто співпраця між громадами міст, а щира дружба. Очолили делегацію Почесний громадянин міста Золочева Вольфганг Гоффманн та голова партнерського Товариства Шьонінґена Петер Фос.

3 жовтня у Золочівській міській раді відбулась зустріч представників німецької делегації, членів Товариства «Золочів – Шьонінґен: партнери», депутатів, виконавчого комітету Золочівської міської ради із регіональним координатором у Західній Україні проекту «Партнерство між громадами Німеччини та України» Валентиною Гнасюк-Терлецькою, яка розповіла про можливості, які відкриває Уряд Німеччини перед громадами українських та німецьких міст.

Міський голова Золочева Ігор Гриньківпривітав гостей із Днем німецької єдності та передав вітання Послу Німеччини в Україні Ернсту Вольфґанґу Райхелю бургомістру Шьонінґена Генрі Безеке.

– Вітаю наших німецьких друзів із їхнім національним святом. Сьогодні святкує Німеччина, сьогодні святкує Шьонінґен, сьогодні святкує Золочів. У єдності – сила народу. Тільки єдність у державі допоможе зберегти мир. Бажаємо славному об‘єднаному німецькому народові миру, успіхів і процвітання

Як завжди з теплою усмішкою вітав золочів‘ян Почесний громадянин нашого міста Вольфганг Гоффманн:

– Я вже третій раз у Золочеві цього року. Я завжди з великим задоволенням їду до Вас. Я знаю, що нас чекають тут наші друзі. Нас завжди тут зустрічає сонячна погода. У нас цьогоріч літо було таке «хвилеподібне» – тепла погода змінювалась холодною. У Золочеві завжди теплі зустрічі. Зичу Вам усім щастя і, звичайно, миру в Україні.

Валентина Гнасюк-Терлецька, регіональний координатор Проекту «Партнерство між містами Німеччини та України» розповіла про основні напрямки, в яких працює Проект, про перспективи участі у ньому міст Золочева та Шьонінґена:

– Метою нашого проекту є розбудова партнерських зв’язків із німецькими громадами. Ми працюємо у рамках проекту «Муніципальні партнерські відносини з Україною» організації «Engagement Global», налагоджуючи нові та розвиваючи існуючі партнерські контакти між німецькими та українськими містами й розбудовуючи рівноправне співробітництво.

Оксана Криницька, голова Товариства «Золочів – Шьонінґен: партнери» подякувала гостям за багаторічну дружбу і закликала до реалізації спільних проектів у майбутньому:

– Шановні гості із Шьонінґена, я рада, що ми зустрічаємось у такий знаменний для Вашої країни день. Ми бажаємо Вашій країні процвітання і всього найкращого для всіх мешканців Шьонінґена. Я дуже рада, що сьогоднішня зустріч є такою продуктивною. Я розумію, що наше партнерство повинно вийти на вищий рівень. Ми, безперечно, пам‘ятаємо і дуже дякуємо за всю Вашу допомогу. Наша міська рада, виконавчий комітет, міський голова, який є засновником нашого Товариства, дуже просимо Вашої активної участі у розробці проектів «Партнерство між містами Німеччини та України». Маємо надію, що наша співпраця ще більш поглибиться. Я дуже тішуся, що у Шьонінґені є нові члени Товариства. Є вони і в нас. Це – молоді люди, які хочуть спільно працювати для нашого спільного майбутнього.

Підсумував зустріч голова німецького партнерського Товариства ПетерФос:

– Понад тридцять років я вів фінансові питання у міській раді Шьонінґена. Мене дуже тішить, що є такий проект, який дає можливість спільно реалізовувати проекти. На сьогодні я вже не працюю у міській раді, але пан Гоффманн є активним членом нашого міського парламенту як депутат. Ми будемо спільно працювати.

Петер Фос подарував міському голові Золочева символ міста Шьонінґена – спис як символ мужності та довговічності, спис, який здійснив переворот в історії людства. Адже завдяки знахідці в околицях Шьонінґена науковцям вдалось довести, що первісна людина почала полювати ще 300 тисяч років тому.

 

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)