Молоді воїни прийняли військову присягу

nus.in.ua, 31 березня 2017, 14:14
0
84
Роздрукувати
Молоді воїни прийняли  військову присягу

Напередодні святкування річниці створення Національної гвардії України в Навчальному центрі урочисто присягнули на вірність українському народові щойно призвані військовослужбовці військової служби за контрактом військових частин прямого підпорядкування.
Начальник Навчального центру полковник Михайло Кулик привітав військовослужбовців із знаменною подією у їхньому житті і закликав їх з честю та гідністю нести військове звання гвардійця. На церемонії були присутні батьки, родичі солдатів, друзі та гості. Зі словами найщиріших привітань до молодих воїнів звернувся ветеран Навчального центру майор у відставці Василь Артем, який побажав усім воїнам зразково виконувати свій обов'язок. Для пастирського благословення і освячення було запрошено військових капеланів Навчального центру отців Андрія Кулицького та Юрія Галабуду, які на завершення богослужіння окропили військових свяченою водою. Усі присутні щиро привітали військовослужбовців з цією знаменною у їх житті подією. Після церемонії прийняття Військової присяги молоді воїни продемонстрували присутнім стройовий вишкіл.
Легкої вам служби, молоді воїни.

Майор Роман Сидорович
Фото автора

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама