Енергозбереження у дитсадках

nus.in.ua, 10 лютого 2016, 12:18
0
553
Роздрукувати
Енергозбереження у дитсадках

9 лютого у Золочівській міській раді відбулась робоча нарада з питань впровадження енергозберігаючих заходів у дитячих установах № 6 «Вербиченька» та № 7 «Веселка» в рамках проекту ЄС /ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Нагадаємо, що у минулому році керівниками Проекту було вирішено надати грантову допомогу двом дитячим установам нашого міста. Представники Проекту відвідали дитячі установи та обговорили окремі робочі моменти.
Христина ПІДДУБНА, муніципальний координатор Проекту:

– Усі розуміємо, що в зимовий період видатки на енергоносії є основними, а якщо не впроваджувати енергозберігаючих заходів, то платити мусимо ще й за втрати тепла. Проте основним є те, що через незадовільний стан вікон у дитячих садочках мерзнуть наші діти. Саме про них маємо думати насамперед. Часткова потреба заміни дерев‘яних вікон на енергозберігаючі є у всіх дитячих установах міста. Цьогоріч завдяки Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» спільно з ЄС/ПРООН та Золочівською міською радою маємо можливість підтримати дві дитячі установи. Проте хочу наголосити на ролі громади у реалізації Проекту. У вказаних дитячих установах було створено дві громадські організації, які розробили проект «Енергозберігаючі заходи. Заміна вікон», частково долучились фінансово і сьогодні вже впевнено крокують у напрямку реалізації свого проекту. Роль та ініціатива громади сьогодні є надзвичайно важливими.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама