Затишна і тепла "Вербиченька"

nus.in.ua, 7 вересня 2017, 12:47
0
74
Роздрукувати

Проект ПРООН/ЄС «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» – це комплексна ініціатива зі зміцнення потенціалу, спрямована на пропагування сталого розвитку в Україні.
Проект фінансується Європейським Союзом, співфінансується і впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні.
В рамках проекту ЄС /ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» керівниками Проекту було вирішено надати грантову допомогу двом дитячим установам Золочева, одним з яких є ДНЗ № 6 «Вербиченька». Таким чином 70 % суми сплачує Проект, 25 % – міська рада і 5% – громадська організація ДНЗ «Вербиченька». На загальних зборах головою проекту було обрано Лілію Владиславівну Марківську. Під її керівництвом на першому етапі було встановлено 48 вікон, а на другому – 40 вікон та 23 дверей.
«Ми щасливі, що стали учасниками цього проекту, адже тут навчаються наші діти і так хочеться, щоб в садочку було затишно. Не хочемо зупинятись на цьому і сподіваємось, що з часом нам вдясться замінити і канілазаційні труби, і опалення. Стараємось тільки для дітей», – прокоментувала завідувач закладу Ольга Ружицька.
«В зимовий період основним питанням є тепло в навчальному закладі, адже через поганий стан вікон страждають наші з вами діти. Проблема енергозберігаючих заходів є нагайна і дуже тішить, що у ДНЗ «Вербиченька» була створена громадська організація, яка взяла участь у розробці проекту «Енергозберігаючі заходи. Заміна вікон». За два роки був виконаний великий обсяг робіт, тому ініціатива громади сьогодні є надзвичайно важливою», – так оцінила співпрацю Христина Піддубна, муніципальний координатор Проекту.

Мар'яна БОЙКО
Фото автора

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама