Новини Золочівщини
12:45, 06 вересня 2017
950
0

Нам справді є що захищати

Нам справді є що захищати
Gazeta
Фото: НУС
Щедре золоте осіннє сонце зігрівало усміхнені обличчя ліцеїстів, їх батьків, учителів та гостей, які завітали на Свято першого дзвоника у Золочівському економічному ліцеї.
Радісними оплесками зустрічали новоприйнятих учнів, що вперше ступили на ліцейний поріг.
Урочистість розпочалася виконанням  Державного Гімну України під мирним українським небом, а хвилина мовчання була присвячена тим, хто подарував нам можливість жити і працювати у вільній країні.
У привітальному слові директор Золочівського економічного ліцею Андрій Заброцький звернувся насамперед до ліцеїстів, побажав їм натхнення, творчого неспокою, здобутків у новому навчальному році, подякував усім, хто взяв участь в акції «Допоможи бійцям АТО». Ліцеїсти передали волонтерам ліки та державну символіку.
Привітали ліцеїстів, учителів та батьків керівник апарату Золочівської РДА Галина Семчишин, секретар Золочівської міської ради Олег Сидорович та представник Навчального центру Національної гвардії України капітан Андрій Пиріжок.
Найбільше хвилювалися наймолодші ліцеїсти, для яких усе довкола було незнайомим та незвичним. Зі словами підтримки до них та привітаннями до всіх ліцеїстів звернулася куратор групи ПЛГ Ірина Бірулін.
Усім дітям та їх батькам побажала мудрості, терпіння, підтримки та розуміння мама дев’ятикласниці Галина Борняк.
Аби навчальний рік був вдалим і пройшов під опікою вищих сил, отець Тарас із Храму Блаженного Миколая Чарнецького провів спільну молитву та поблагословив ліцеїстів, педагогів та їх батьків.
Перший дзвоник, який подали одинадцятикласник Юрій Кулішко та восьмикласниця Катерина Колодка, сповістив про початок нового навчального року та запросив на перший урок «Нам є що захищати».

Ірина Олексин,
Наталія Ковалик,
учителі української мови та літератури
Золочівського економічного ліцею
Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.