Новини Золочівщини
23:06, 07 вересня 2014
1199
0

Першовересень у Золочівському економічному ліцеї

Першовересень у Золочівському економічному ліцеї
Admin
Фото: НУС

Цьогоріч першовересень у Золочівському економічному ліцеї поєднав у собі святковий, урочистий настрій та тривогу, пов’язану із ситуацією на сході України. Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять загиблих українців. У привітальному слові директор ЗЕЛ А. В. Заброцький, звертаючись до молоді, наголосив            на необхідності національної єдності, подякував за вияв громадянської свідомості, адже  замість традиційних букетів ліцеїсти принесли на лінійку пакунки з медикаментами, засобами особистої гігієни, іншими необхідними речами, які будуть передані у навчальний батальйон в/ч 3007.

На святі був присутній командир навчального батальйону, підполковник І. І. Романів, який привітав ліцеїстів, батьків та педагогів з новим навчальним роком та побажав миру і злагоди. Заступник голови районної ради А. В. Леськів висловив упевненість у тому, що вихованців ліцею, як і всіх українців, чекає європейське майбутнє, адже якісні знання – це той скарб, який неможливо втратити.

«Україна – єдина країна», – це актуальне гасло стало темою першого уроку у цьому навчальному році. Трагічні події в Україні зайвий раз довели, наскільки патріотичною і небайдужою є наша молодь, а це вселяє віру у щасливе українське завтра.

Наш кор.

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.