Першовересень у Золочівському економічному ліцеї

nus.in.ua, 7 вересня 2014, 23:06
0
543
Роздрукувати

Цьогоріч першовересень у Золочівському економічному ліцеї поєднав у собі святковий, урочистий настрій та тривогу, пов’язану із ситуацією на сході України. Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять загиблих українців. У привітальному слові директор ЗЕЛ А. В. Заброцький, звертаючись до молоді, наголосив            на необхідності національної єдності, подякував за вияв громадянської свідомості, адже  замість традиційних букетів ліцеїсти принесли на лінійку пакунки з медикаментами, засобами особистої гігієни, іншими необхідними речами, які будуть передані у навчальний батальйон в/ч 3007.

На святі був присутній командир навчального батальйону, підполковник І. І. Романів, який привітав ліцеїстів, батьків та педагогів з новим навчальним роком та побажав миру і злагоди. Заступник голови районної ради А. В. Леськів висловив упевненість у тому, що вихованців ліцею, як і всіх українців, чекає європейське майбутнє, адже якісні знання – це той скарб, який неможливо втратити.

«Україна – єдина країна», – це актуальне гасло стало темою першого уроку у цьому навчальному році. Трагічні події в Україні зайвий раз довели, наскільки патріотичною і небайдужою є наша молодь, а це вселяє віру у щасливе українське завтра.

Наш кор.

ТЕГИ: вч 3007, перше вересня, зел, газета, 40 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама