Мандруючи, відкриваємо рідний край

nus.in.ua, 30 червня 2017, 16:43
0
118
Роздрукувати
Мандруючи,  відкриваємо рідний край

Навчальний рік у Золочівському економічному ліцеї завершився захоплюючою мандрівкою у Карпати. Подорожувати мальовничими куточками України – це одна із тих ліцейних традицій, які згуртовують колектив учителів та вихованців.
Організувала поїздку Марія Михайлівна Боднар, учитель географії та економіки. Супроводжували ліцеїстів також директор ЗЕЛ Андрій Володимирович Заброцький та учителі Петро Степанович Черниш, Наталія Юріївна Ковалик та Ірина Богданівна Бірулін. Приємно, що батьки теж охоче долучаються до організації дозвілля дітей: разом із колективом ліцею на екскурсію вирушила Надія – мама восьмикласника Ярослава Гриневича.
Першого дня юні мандрівники та їх наставники здійснили сходження на гору Маковиця, з її вершини відкривається чудовий краєвид: таємничі гори, вкриті величавими смереками, у сяйві золотого сонця. Подолавши перший етап маршруту, рушили далі – до водоспаду Гук, аби помилуватися його красою і зробити на його фоні фотографії. Втомлені та задоволені, усі разом зібралися увечері біля ватри послухати шум гірської ріки.
Наступного дня на ліцейних туристів чекав Буковель – перлина Карпат. Усі залюбки проїхалися канатною дорогою, любуючись панорамою гір з висоти пташиного польоту.
Дорога додому теж не була нудною: ліцеїсти співали українських пісень, обмінювалися враженнями та позитивними емоціями.
Безумовно, подорожі мають цілюще значення: відкриваючи світ, ми відкриваємо самих себе, вчимося дружби, любові, взаємодопомоги.
Висловлюємо подяку за допомогу в організації поїздки Юрію Купчику, батькові ліцеїста групи ПЛГ.

Наталія Ковалик,
учитель української літератури ЗЕЛ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама