Музичні вітання з нагоди державного свята

nus.in.ua, 31 серпня 2017, 16:15
0
129
Роздрукувати

24 серпня держава відсвяткувала 26 річницю своєї незалежності. Україна – доросла і самостійна. З древніх віків наші земляки були змушені гідно приймати небажані візити непроханих гостів. Доля не завжди бувала прихильною, але сильні не схиляли і не схилятимуть голів перед ворогами. Сучасні воїни на сході, як і древні русичі, козаки, гайдамаки, чи січові стрільці, відстоюють свою незалежність і непорушність кордонів. Дух нації не зламати!
З цієї нагоди на площі Незалежності у Золочеві відбувся концерт, який розпочався з вступних слів ведучої Катерини Тихонової. Військовослужбовці подарували слухачам декілька пісень, в тому числі латино-американську запальну «Ла бамбу». З Хмельницької обласної філармонії до нас завітав гурт «Родина».
Голова міста Золочева Ігор Гриньків побажав нам віри, яку мають воїни на сході і процитував слова Ліни Костенко: «Ми воїни. Не ледарі. Не лежні. І наше діло праведне й святе. Бо хто за що, а ми за незалежність. Отож нам так і важко через те». Вірити у себе, бути активними, оскільки віра без діла мертва. Той, хто діє бачить результат, а хто спить бачить хіба що сни.
З файного міста Тернопіль привезли музичні вітання учасники гурту «Bugs&Bunny». А гостями з міста Лева була як завжди неповторна і екстравагантна Андріана та саксофоніст-віртуоз Ігор Волков. Після дискотеки, яку проводив Андрій Чиж Ігор продемонстрував наскільки елегантним може бути звучання цього дивовижного інструменту в поєднанні з танцювальною музикою.

Назар ПАСТЕРНАК
Фото автора
 

 
 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама