Новини Золочівщини
17:31, 17 серпня 2017
535
0

Чемпіонат з багатоборства кінологів

Чемпіонат з багатоборства кінологів
Gazeta
Фото: НУС
15 серпня на базі Навчального центру НГУ в урочистій обстановці відбулось відкриття чемпіонату з багатоборства кінологів на першість Національної гвардії України.
У змаганнях беруть участь кращі фахівці – кінологи із службовими собаками оперативно-територіальних об'єднань та військових частин прямого підпорядкування. Їх оцінювання проводитиметься за двома критеріями: загальна підготовка та спеціальна підготовка.
Після проведення медичного огляду учасників змагань та ветеринарного огляду службових собак, проведено жеребкування за участю суддівської колегії на чолі з головним суддею змагань полковником Тарасом Боритою – начальником кінологічної служби штабу Головного управління НГУ.
Впродовж першого дня боротьби виконувались вправи загального курсу дресирування та подолання смуги перешкод.
«Проведення чемпіонату з багатоборства дає можливість гвардійцям обмінюватися своїм професійним досвідом та допомагає підвищити рівень кожного кінолога», – наголосив полковник Тарас Борита.
Змагання проходять у запеклій та напруженій боротьбі. Попереду на учасників чекає виконання не менш відповідальних вправ спеціальної підготовки.
Майор Роман Сидорович
Фото автора та майора Володимира Хаверка
Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.