Вшанували пам'ять загиблого героя

18 липня, в день третьої річниці загибелі солдата резерву Ігоря Черняка, гвардійці Навчального центру Національної гвардії України відвідали його батьківщину.
Військовослужбовці разом із учнями Золочівської школи №2,  де навчався Ігор Черняк, завітали до його матері, яка проживає на Рівненщині.
Під час зустрічі звучало багато хороших слів про Ігоря. Вдома у невимушеній атмосфері мати, Людмила Іванівна, згадувала приємні моменти його життя, прагнення досягнути значних висот у житті. Також згадували його службу у лавах Національної гвардії, його бойовий шлях в ході проведення антитерористичної операції. Вояки разом із учнями поклали квіти до могили загиблого героя та відвідали Радивилівську школу №1- гімназію, де також навчався Ігор.
На завершення матір подякувала гвардійцям, дирекції та школярам Золочівської школи №2, що вони не забувають про її сина та шанують його пам'ять, розмістивши меморіальну дошку у навчальному закладі міста Золочева.
Майор Роман Сидорович
Фото сержанта Михайла Гулика

[add-favorites][/add-favorites] [del-favorites][/del-favorites]

Оставить комментарий
[vk]
Войти через:
[/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
[/vk]