Вшанували пам'ять загиблого героя

nus.in.ua, 25 липня 2017, 11:49
0
203
Роздрукувати
Вшанували пам'ять загиблого героя

18 липня, в день третьої річниці загибелі солдата резерву Ігоря Черняка, гвардійці Навчального центру Національної гвардії України відвідали його батьківщину.
Військовослужбовці разом із учнями Золочівської школи №2,  де навчався Ігор Черняк, завітали до його матері, яка проживає на Рівненщині.
Під час зустрічі звучало багато хороших слів про Ігоря. Вдома у невимушеній атмосфері мати, Людмила Іванівна, згадувала приємні моменти його життя, прагнення досягнути значних висот у житті. Також згадували його службу у лавах Національної гвардії, його бойовий шлях в ході проведення антитерористичної операції. Вояки разом із учнями поклали квіти до могили загиблого героя та відвідали Радивилівську школу №1- гімназію, де також навчався Ігор.
На завершення матір подякувала гвардійцям, дирекції та школярам Золочівської школи №2, що вони не забувають про її сина та шанують його пам'ять, розмістивши меморіальну дошку у навчальному закладі міста Золочева.

Майор Роман Сидорович
Фото сержанта Михайла Гулика

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама