Гвардійці вшанували пам'ять загиблого побратима

nus.in.ua, 17 березня 2017, 12:22
0
174
Роздрукувати
Гвардійці вшанували пам'ять загиблого побратима

З метою вшанування пам’яті військовослужбовців добровольчих батальйонів, які загинули, захищаючи суверенітет та територіальну цілісність нашої держави гвардійці Навчального центру Національної гвардії України відвідали батьківщину загиблого солдата резерву Ігоря Черняка.
14 березня військовослужбовці разом із директором Золочівської школи №2 Володимиром Кравчуком та учнями цієї школи, де навчався Ігор Черняк, завітали до його матері, яка проживає на Рівненщині. Під час зустрічі звучало багато хороших слів про Ігоря. Мати згадувала приємні моменти його життя, прагнення досягнути значних висот у житті. Також згадували його службу у лавах Національної гвардії, його бойовий шлях в ході проведення антитерористичної операції.
Вояки разом із учнями поклали квіти до могили загиблого героя та відвідали Радивилівську школу №1- гімназію, де також навчався Ігор. На завершення мати подякувала гвардійцям та дирекції Золочівської школи №2, що вони не забувають про її сина та шанують його пам'ять, розмістивши меморіальну дошку у навчальному закладі міста Золочева.

Майор Роман Сидорович
Фото майора Віктора Вадяка

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама