Новини Золочівщини
11:42, 25 липня 2017
510
0

Стати професіоналами

Стати професіоналами
Gazeta
Фото: НУС
30 червня у Золочівському професійному ліцеї пролунав останній дзвоник для випускників та учнів ліцею. Цього дня усі дорослі, діти стають трішки іншими. Усміхнені обличчя і сльози на очах, щирі напутні слова та вітання – все це свято останнього дзвоника.
Серед гостей на урочистій лінійці у ліцеї був присутній отець Орест – настоятель церкви  Всіх Святих Землі Української, який побажав Божого благословення всім присутнім та окропив свяченою водою.
Прийшла привітати третьокурсників із врученням дипломів керівник апарату Золочівської районної державної адміністрації Галина Леонідівна  Семчишин, яка, насамперед, радила, щоб професії випускників стали гарантією майбутнього працевлаштування, самореалізації та хорошої зарплатні. Щоб вони стали професіоналами  своєї  справи.
Щирі слова побажань лунали з уст директора ліцею І.З. Смолина для випускників, які отримали дипломи кваліфікованого робітника за такими професіями:
Столяр будівельний; різьбяр по дереву та бересті;
кравець; соціальний робітник;
штукатур; маляр; лицювальник – плиточник;
слюсар з ремонту автомобілів; водій автотранспортних засобів категорії «С»;
кухар; соціальний робітник;
електрогазозварник.
Також директор ЗПЛ висловив подяку батькам за виховання їхніх дітей, які навчаються у нашому закладі. Щирими словами та красивою хореографічною композицією для всіх працівників ліцею виступили випускники окремих груп.
І ось хвилююча мить…. Звучить останній дзвоник і прощальний вальс для випускників ліцею. Радість і смуток переповнюють серця випускників. Навчання в ліцеї закінчилося. Попереду шлях дорослого і серйозного світу.
У добру путь і щасливу днину, дорогі, шановні випускники! Чудових канікул вам, учні першого і другого курсів!
Бібліотекар ЗПЛ
М. Кульматицька
Інженер – електронік
Х. Савчук
Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.