Дні веселого та корисного відпочинку

nus.in.ua, 16 червня 2017, 15:16
5
486
Роздрукувати
Дні веселого  та корисного відпочинку

Цими днями група золочівських дітей повернулись із міста Скадовськ, де вони відпочивали у літньому мовному таборі GoСamp, заняття в якому проводили волонтери зі США та Шотландії.
Нагадаємо, що у січні цього року підписано партнерську угоду між містами Золочів та Скадовськ.
Враженнями від поїздки ділиться куратор групи, учитель Вороняцької ЗОШ І–ІІІ ст. Галина ШАВАРОВСЬКА:
– Здається, кожна людина, яка потрапляє в це прекрасне місто, відразу ж відзначає, як позитивно діє на нього навколишня атмосфера. Скадовськ – це чудове курортне місто, в якому розум вмить забуває про всі проблеми, а душа знаходить заспокоєння. У Скадовску діти брали участь у проекті літньої школи з удосконалення розмовної англійської мови. Для тісного спілкування з однолітками юні золочів’яни проживали у родинах скадовчан, які згодом за програмою культурного обміну, зустрічатимуть Різдво у Золочеві. У перший день нас вітала секретар виконкому Скадовської міської ради Лілія Козел. Впродовж восьми днів ми були оточені привітною і дружньою атмосферою. Для наших дітей це були щасливі, незабутні дні плідного та дружнього спілкування, веселого відпочинку, позитивних емоцій. Заняття проходили у пришкільному таборі ОЗ СНВК «Скадовська академічна гімназія». Нас переповнювали позитивні емоції від активного англомовного спілкування, відпочинку та приємної домашньої атмосфери як у навчальному закладі, так і в сім'ях, де проживали учні-золочів'яни. Це були неперевершені дні цікавих досліджень, відкриттів та вражень.
Окрім занять у таборі, юні золочів‘яни також змогли відвідати парк розваг та дельфінарій.  
А скільки вражень отримали від відвідин острова Джарилгач! Заповідний острів Джарилгач, що омивається водами Чорного моря, розташований прямо навпроти міста Скадовська, зустрів юних золочів‘ян приємним леготом та чудовою погодою.
Учасники подорожі кажуть велике спасибі міським головам Золочева та Скадовська Ігорю Михайловичу Гриньківу та Олександру Юрійовичу Яковлєву за їх ініціативу. Сподіваємося на зустріч із гімназистами Скадовська вже у Золочеві.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

5 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.
davidjoe — 10 липня 2018 15:18
After read a couple of the articles on your website these few days, and I truly like your style of blogging. I tag it to my favorites help with essay internet site list and will be checking back soon. Please check out my web site also and let me know what you think.
aftab ali — 11 вересня 2018 12:01
Note the distinction that are available in the appropriate responses and pick the best reaction on your examination and after that experience the inquiry again with your chose reply. Cresus casino
aftab ali — 17 вересня 2018 18:26
Our economyComputer Technology Articles, by excellence of it possess nature goes all through subsidences at regular intervals relatively predictably.Highlow
aftab ali — 6 листопада 2018 16:40
the off chance that you need, to attempt your fortunes at wagering genuine money and conceivably winning genuine cash. Mrplay

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама