Зустріч шкільних друзів

nus.in.ua, 5 тра 2017, 15:48
0
204
Роздрукувати
Зустріч шкільних друзів

У суботу, 29 квітня, Золочівський НВК «Школа радості» гостинно відчинив двері, запросивши у рідні стіни своїх випускників на традиційний вечір-зустріч шкільних друзів.
Першою вітала гостей незмінний директор школи Ярина Дмитрівна Сухецька, яка відзначила змужніння недавніх учнів та наголосила на тому, що їх завжди раді бачити в школорадісній господі.
Під знайомі акорди вічно молодого вальсу присутні перегорнули сторінки шкільного фотоальбому, розглянули світлини тих років, поринули у  безтурботне дитинство, безтурботні шкільні будні.
Окрім того, усі мали змогу взяти участь у журналістському інтерактивному клубі, тим самим пригадали найяскравіші моменти навчання, шалені перерви, які відклалися в пам’яті назавжди. Залишили випускники і свої побажання для вчителів, школи .
Проте найщиріші вітання линули на честь ювілейних –  п’ятизіркових випускників 2012 року. Вихованці Н. І. Блозовської, Л.В. Заяць та Н.І. Бойко з трепетом згадували кумедні епізоди, які траплялися з ними під час навчання, ділилися своїми досягненнями та  дякували учителям не тільки за знання, а й за мудрі життєві настанови.
Окрасою вечора стали хореографічні композиції у виконанні колективу «Радосвіт» та пісня, у виконанні Христини Юрченко.
Школа пишається своїми  випускниками і завжди радітиме новій зустрічі з ними.
Неля Бойко, вчитель української мови та літератури

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама