Новини Золочівщини
16:39, 28 квітня 2017
256
0

Великоднє свято

Великдень – це свято, коли вся сім’я збирається разом та вітає один одного. То ж і в ДНЗ № 7 «Веселка» об’єдналась і веселилась велика дружна родина. Діти ознайомилися з народними традиціями та обрядами українського народу, пов’язаними з Великоднем. Захід пройшов в урочистій атмосфері, діти та їх наставники були одягнені в українські вишиванки. Різнобарвні крашанки та писанки, веселий дитячий сміх, аплодисменти юним артистам – всього було вдосталь у музичному залі дитсадка. Емоційно та виразно вихованці групи «Мак» розповідали вірші, співали веснянок і гаївок. Дітлахи не лише дізналися багато про це весняне свято, але й брали участь у музичних танцювальних композиціях, співали пісні до Великодня, пригощалися подарованими крашанками. Підготували та провели святкове дійство музичний керівник Г. М. Грабельська, вихователі О. І.
Великоднє свято
Gazeta
Фото: НУС
Великдень – це свято, коли вся сім’я збирається разом та вітає один одного. То ж і в ДНЗ № 7 «Веселка» об’єдналась і веселилась велика дружна родина.
Діти ознайомилися з народними традиціями та обрядами українського народу, пов’язаними з Великоднем.
Захід пройшов в урочистій атмосфері, діти та їх наставники були одягнені в українські вишиванки. Різнобарвні крашанки та писанки, веселий дитячий сміх, аплодисменти юним артистам – всього було вдосталь у музичному залі дитсадка.
Емоційно та виразно вихованці групи «Мак» розповідали вірші, співали веснянок і гаївок.
Дітлахи не лише дізналися багато про це весняне свято, але й брали участь у музичних танцювальних композиціях, співали пісні до Великодня, пригощалися подарованими крашанками.
Підготували та провели святкове дійство музичний керівник Г. М. Грабельська, вихователі О. І. Максимів та Н. Я. Рибка.
Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)