Перемагає любов до природи

nus.in.ua, 31 березня 2017, 14:40
0
360
Роздрукувати
Перемагає любов до природи

У вівторок, 28 березня у ДНЗ № 7 «Веселка»  відбулось весняне свято «Бал квітів», яке організували вихователі другої молодшої групи «Чорнобривці» Оксана Дмитрівна Невідома та Наталія Володимирівна Мацега, музичний керівник Галина Михайлівна Грабельська, помічник вихователя Марія Романівна Лилик.
У віршах, піснях і танцях діти відображали свою любов до природи і уміння її оберігати. Чудова Весна (О. Невідома) впродовж свята протидіяла злим вчинкам Царя Будяка (Н. Мацега) і його помічника Бур‘яна (Максим Рудий). Вихованці Дощики поливали Квіти, а Садівники їх доглядали. Мета заходу – навчити дітей бережному ставленню до природи. Обличчя юних акторів світились від радості та захоплення своїм виступом. Різнобарв‘я дитячих костюмів тішило око глядачів.
Впевнена, що після такого навчально-виховного заходу малята бережно ставитумуться до квітів, дерев, кущів і всього живого.
І на завершення прозвучали слова подяки від завідувача ДНЗ Нелі Миколаївни Грицини та методиста Галини Володимирівни Лабаз педагогам, батькам і маленьким вихованцям за прекрасно організований свято.
Ірина ДОМАРЕЦЬКА

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама