Ми танцюєм і співаєм, весну жартами зустрічаєм

nus.in.ua, 31 березня 2017, 14:38
0
381
Роздрукувати
Ми танцюєм і співаєм, весну жартами зустрічаєм

Коли тануть сніги, а дні стають теплими, заведено співати традиційні пісні-веснянки. Наші предки так святкували прихід весни. От і в стінах дошкільного навчального закладу «Веселка» дітлахи старшої групи «Бузок» підтримали українські традиції та закликали весну гаївками на святі «Ми танцюємо і співаємо, весну жартами зустрічаємо». Веснянки, вони ж гаївки, співають завжди одночасно з танцями та іграми. Дівчатка і хлопці водили гаївки «Гей віночку заплетися», «Пливе качур», «А ми просо сіяли», «Галя», «Ой, летіла зозуленька», «Їде, їже Жельман», «Чижику-пижику», «Травко-муравко», а також грали ігри «А ми просо сіяли» та «Занадився журавель». Діти весело співали і танцювали, а батьки підтримували їх гучними оплесками. Усе дійство захоплює і вкотре нагадує, який багатий український народ на звичаї. Усе це заслуга вихователів Наталії Георгіївної Босак, Оксани Михайлівни Башко та музичного керівника Ірини Дмитрівни Басараб.
На завершення методист Галина Володимирівна Лабаз подякувала діткам за чудесний виступ: «Нехай у ваших серцях народжуються тільки щось світле, добре, чисте».

Мар'яна БОЙКО

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама