Новини Золочівщини
01:05, 27 грудня 2013
1308
0

ТРАДИЦІЙНІ СВЯТКУВАННЯ

ТРАДИЦІЙНІ СВЯТКУВАННЯ
Admin
Фото: НУС
Святкування Андріївських вечорниць стало традиційним у стінах Золочівського економічного ліцею. Щороку до цього загадкового дійства приєднується чимало гостей, а особливо приємним є те, що цьогоріч атмосферу українських традицій створювали наймолодші ліцеїсти, група ПЛГ під керівництвом Ірини Богданівни Бірулін. Усі вони стали невід’ємною частинкою ліцейної родини.
Українська музика та пісня пробудили нотку патріотичності в душі. Вишиванки, яскраво декорована зала в українському стилі, аромат вареників та пампухів перенесли усіх в часи минувшини, вкотре дали зрозуміти, що Україна багата на традиції та звичаї. Усі з неабиякою цікавістю спостерігали за виставою наймолодших ліцеїстів, дізнавались про свою долю, насолоджувались піснями, жартами, музикою та смакували «андріївськими» стравами.
Не зникали усмішки з облич у кожного присутнього в залі. Це свято подарувало чудову можливість переконатись у тому, що ми, українці, не повинні забувати про українську культуру, бо нам є чим гордитись. Сподіваємось, що свято Андрія Первозваного залишило у кожного в душі теплі, приємні спогади і додало гордості за слова: «МИ – УКРАЇНЦІ!»
Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.