ТРАДИЦІЙНІ СВЯТКУВАННЯ

nus.in.ua, 27 грудня 2013, 01:05
0
457
Роздрукувати
ТРАДИЦІЙНІ СВЯТКУВАННЯ

Святкування Андріївських вечорниць стало традиційним у стінах Золочівського економічного ліцею. Щороку до цього загадкового дійства приєднується чимало гостей, а особливо приємним є те, що цьогоріч атмосферу українських традицій створювали наймолодші ліцеїсти, група ПЛГ під керівництвом Ірини Богданівни Бірулін. Усі вони стали невід’ємною частинкою ліцейної родини.
Українська музика та пісня пробудили нотку патріотичності в душі. Вишиванки, яскраво декорована зала в українському стилі, аромат вареників та пампухів перенесли усіх в часи минувшини, вкотре дали зрозуміти, що Україна багата на традиції та звичаї. Усі з неабиякою цікавістю спостерігали за виставою наймолодших ліцеїстів, дізнавались про свою долю, насолоджувались піснями, жартами, музикою та смакували «андріївськими» стравами.
Не зникали усмішки з облич у кожного присутнього в залі. Це свято подарувало чудову можливість переконатись у тому, що ми, українці, не повинні забувати про українську культуру, бо нам є чим гордитись. Сподіваємось, що свято Андрія Первозваного залишило у кожного в душі теплі, приємні спогади і додало гордості за слова: «МИ – УКРАЇНЦІ!»

ТЕГИ: газета
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама