Новини Золочівщини
16:17, 31 січня 2017
447
0

Звітував голова Золочівської РДА

    30 січня, голова Золочіської райдержадміністрації Володимир Недзельський провів звіт про проведену роботу у 2016 році. На звіті був присутній також перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський.Після звіту керівництво та громада обговорили також проблемні питання у районі, зокрема стан доріг, надання земельних ділянок учасникам АТО, легалізацію заробітної плати, пасажирські перевезення та ціни на перевезення, створення ОТГ у районні тощо. Про те, що цікавило громаду району, детальніше у відео:
Звітував голова Золочівської РДА
Gazeta
Фото: НУС
30 січня, голова Золочіської райдержадміністрації Володимир Недзельський провів звіт про проведену роботу у 2016 році. На звіті був присутній також перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський.
Після звіту керівництво та громада обговорили також проблемні питання у районі, зокрема стан доріг, надання земельних ділянок учасникам АТО, легалізацію заробітної плати, пасажирські перевезення та ціни на перевезення, створення ОТГ у районні тощо. Про те, що цікавило громаду району, детальніше у відео:
Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)