Про соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок чорнобильської катастрофи

nus.in.ua, 2 тра 2014, 01:34
0
739
Роздрукувати
Про соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок чорнобильської  катастрофи

Минуло 28 років, а Чорнобильська трагедія залишається в пам’яті усього людства, тривогою відгукується у кожному небайдужому серці. Цей день буде завжди об'єднувати усiх одним спогадом, однiєю печаллю, однiєю надiєю. Адже, того трагічного дня, 26 квітня 1986 року слово «Чорнобиль» назавжди увірвалось в кожен український дім...

Напередодні трагічної дати, 24 квітня, в управлінні соціального захисту населення Золочівської райдержадміністрації відбувся «круглий стіл» на тему: «Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», участь в якому взяли голова Золочівської райдержадміністрації Іван Стецюк, заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький, заступник голови районної ради Андрій Леськів, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ігор Уличний, заступник начальника управління Пенсійного фонду України у Золочівському районі Наталія Гаврачинська, заступник головного лікаря Золочівської ЦРЛ Антон Луговий, лікар-терапевт ЦРЛ Галина Мокринська, учасники ліквідації аварії на ЧАЕС, зокрема, голова Золочівської районної громадської організації «Союз Чорнобиль України» Богдан Гураль та інші.

Учасники круглого столу обговорили питання щодо забезпечення компенсаційних виплат, пільг та допомог учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС та потерпілим від Чорнобильської катастрофи, про пенсійне забезпечення учасників ліквідації на Чорнобильській АЕС, про шляхи покращення медичних послуг учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС та потерпілим від Чорнобильської катастрофи, про стан забезпечення лікарськими засобами ліквідаторів та потерпілих, а також питання пільгового перевезення громадян, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС тощо.

У районі діє Комплексна цільова програма соціальної підтримки населення Золочівського району на 2011–2014 роки, відповідно до якої на соціальний захист ліквідаторів та потерпілих у районному бюджеті на 2014 рік передбачено 130 тис. грн. Як зазначив начальник УСЗН Ігор Уличний, на виконання чинного законодавства управлінням фінансується 5 програм, які стосуються чорнобильців. Усі програми фінансуються в розмірах, визначених Кабінетом Міністрів України, без затримок. Найбільша проблема на нинішній день залишається проходження коштів через казначейство.

Районна влада і надалі приділятиме особливу увагу цій категорії населення.

Ірина ДОМАРЕЦЬКА

ТЕГИ: допомога, газета, 22 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама