Прощались із золотою осінню

nus.in.ua, 30 листопада 2016, 15:40
0
321
Роздрукувати
Прощались із золотою осінню

В останні дні листопада у стінах Золочівської ЗОШ І–ІІІ ст. № 3 третьокласники прощались із золотою осінню. Разом з учнями свято готували вчитель молодших класів Олеся Горішна та вчитель музики Ірина Федорчук.
Наш виступ був присвячений Королеві Осені та її синам – Вересню, Жовтню, Листопаду, які прийшли у гості до української родини. Бабуся з дідусем та їхні внуки радо хлібом на вишитому рушнику зустрічали дорогих гостей, розповідали вірші, співали пісні, танцювали. А ще розповіли про свята, які українці святкують восени.
Ми всі знаємо, що осінь щедра урожаєм овочів та фруктів. Учні розповідали вірші  про їх користь, а також приготували смачний вінегрет.
Подивитись виступ третьокласників прийшла і завуч нашої школи Наталія Соляр. Вона подякувала учителям і учням та побажала всім здоров‘я, достатку і миру.
Артур ХОМІЦЬКИЙ,
учень 3 класу Золочівської ЗОШ І–ІІІ ст. № 3

Фото Лесі ГОРГОТИ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама