Нагороди багатодітним матерям

nus.in.ua, 8 лютого 2014, 19:20
0
428
Роздрукувати
Нагороди багатодітним матерям

Люта зима намагалася втрутитись навіть в урочистості з нагоди вручення багатодітним матерям району медалі та посвідчення до почесного звання України «Мати-героїня». Звання присвоєно ще чотирьом матерям Золочівщини: Ользі Степанівні Вацлавській з Бужка (6 дітей), Євгенії Петрівні Гарасимович з Черемошні (5 дітей), Ірені-Ярославі Василівні Слабак з Ушні (5 дітей), Ользі Василівні Мацюк, мамі п‘ятьох дітей, яка мешкає у Червоному.

В останній день січня перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Бучковський, заступник керівника апарату-начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату РДА Галина Семчишин та начальник управління соціального захисту населення РДА Ігор Уличний вручали нагороди.

Ірина ДОМАРЕЦЬКА

 

ТЕГИ: газета, №10, допомога
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама