25 жінкам району присвоєно почесне звання

nus.in.ua, 23 жовтня 2014, 01:44
0
613
Роздрукувати
25 жінкам району   присвоєно почесне звання

За материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку Указами Президента України Петра Порошенка  від 23 серпня 2014 року №668/2014 і №670/2014 почесне звання України «Мати-героїня» присвоєно  двадцяти п’яти жителькам Золочівщини, багатодітним мамам, що народили і виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей: Галині Адамик (с. Тростянець), Катерині Богуславській (с. Розворяни), Олені Борисенко(с. Новоселище), Марії Дідух (с. Трудовач), Ганні Лисій (с. Тростянець), Галині Матвіїшин (с. Розваж), Марії Мисак (с. Кобелеччина), Марії Мисяк (с. Зарваниця), Марія Петришин (с. Жуличі), Стефанія Пуківській (смт. Поморяни), Марії Регеті (с. Велика Вільшаниця), Степанія Бекерській (с. Розворяни), Оксані Боднар (м. Золочів), Ганні Вівчар (с. Вороняки), Ганні Гарбузинській  (с. Гавареччина), Марії Гладиш (с. Розворяни), Ганні Грицулі (с. Розваж), Любові Ковалишин (с. Єлиховичі), Марії Кривій (с. Монастирок),  Катерині Кушнір (с. Погорільці), Олександрі Павлусів (с. Перегноїв), Богдані Паньків (с. Бортків), Анні-Надії Пельц (м. Глиняни), Ірині Турчин (с. Майдан-Гологірський) та Стефанії Флячок (с. Велика Вільшаниця).

Минулого четверга нагороди-посвідчення, нагрудні знаки та квіти шанованим жителькам району вручили голова Золочівської райдержадміністрації Іван Стецюк та його заступник Роман Сухецький.

І на завершення урочистостей – прекрасна українська пісня у виконанні народного вокального ансамблю «Древо» (керівник Ольга Чепелюк).

Зазначимо, що для отримання почесного звання «Мати-героїня» потрібно звернутися до органів місцевого самоврядування, які мають підготувати й надіслати через обласні державні адміністрації до Секретаріату Президента всі необхідні документи (подання, нагородний лист, протоколи, свідоцтва про народження дітей тощо). Матерям-героїням  після присвоєння почесного звання виплачується одноразова грошова допомога в десятикратному розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб. Сьогодні цей мінімум становить 1218 грн. Управлінням праці та соціального захисту населення проведена робота з оформлення документів для виплати одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня». Також цим жінкам передбачена надбавка до пенсії за особливі заслуги перед Україною.

 

Ірина ДОМАРЕЦЬКА

Фото з сайту Золочівської райдержадміністрації

ТЕГИ: Золочів, газета, 45 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама