Віра Форошківська – мати героїня

nus.in.ua, 22 грудня 2014, 02:14
0
536
Роздрукувати
Віра Форошківська – мати героїня

Віру Форошківську привітали із присвоєнням звання «Мати-героїня» у сесійній залі Золочівської міської ради 11 грудня. Указом Президента України № 865 від 11.11.2014 р. Петро Порошенко відзначив державною нагородою Віру Євгенівну за материнський подвиг. Вітали матір-героїню заступник голови Золочівської РДА Роман Сухецький, який вручив посвідчення про присвоєння почесного звання, та секретар міської ради Дмитро Колодка.

Віра Форошківська народилася 8 лютого 1968 року у м. Золочів. Народила та виховала п’ятеро дітей Юрія, Олега, Соломію, Уляну  та Анастасію. Працювала у колгоспі ім. Чапаєва с. Городилів, ВАТ «Золочівська швейна фабрика», клініці неврології і реабілітації хворих клінічного госпіталю ДПСУ у м. Львові молодшою медсестрою до 2012 року.

Батько дітей Богдан Іванович помер у 2011 році. Віра Євгенівна повністю присвятила себе сім‘ї та вихованню дітей. Добра, спокійна, щира, працьовита, понад усе любить своїх дітей. Тому і виховує їх роботящими, слухняними, на засадах християнської моралі. Постійно піклується і надає допомогу старенькій свекрусі. Самі ж діти завжди допомагають матері і старенькій бабусі вести домашнє господарство.

Сини Юрій, Олег та дочки Соломія й Уляна закінчили Золочівську ЗОШ I-III ст. № 2, здобули професійно-технічну освіту.

Сім’я бере активну участь у громадському житті та у житті християнської громади церкви Св. Миколая Чарнецького в м. Золочів.

Наталія ЯНІШЕВСЬКА

ТЕГИ: Золочів, газета, 55 номер, мати героїня
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама