Польовий вишкіл гвардійців

nus.in.ua, 28 жовтня 2016, 17:39
0
343
Роздрукувати
Польовий вишкіл гвардійців

З особовим складом навчальних батальйонів Навчального центру НГУ проводиться польовий вишкіл. У Навчального центру приділяється неабияка увага проведенню занять на високому рівні.
Під час польових виходів відбуваються заняття та відпрацьовуються теми з вогневої підготовки, тактичної підготовки, військово-медичної підготовки, військової топографії, на яких курсанти практично засвоюють матеріал. Вперше виконують вправу кидання ручної бойової гранати та відпрацьовують питання знищення атакуючих бронемашин та обкатка бронетранспортером.
Завершальним етапом польового вишколу є тактичні навчання відділень з бойовою стрільбою, під час яких особовий склад на практиці застосовує набуті знання та практичні навички.
Тактичні навчання проходять за темою «Пошук, переслідування та знищення диверсійно-розвідувальної групи противника». Основна увага спрямованана відпрацювання наступних етапів: здійснення марш-кидка в складі відділення на 5 км, входження у зв'язок, визначення дальності до цілей, подолання водної перешкоди, надання першої домедичної допомоги пораненому, рух по азимуту, прохід через мінні загородження, маскування, наступ механізованого відділення, дії при ускладненні обстановки, виявлення ДРГ противника та його знищення.
На завершення проводиться бойова стрільба відділення. Військовослужбовці, які виконували обов’язки посадових осіб відділення (командир відділення, старший стрілець, гранатометник, помічник гранатометника, санітар, зв’язківець, стрільці), вправно справлялись з поставленими завданнями та вміло керували діями відділення.
Важливо відзначити, що всі військовослужбовці і строкової, і військової служби за контрактом приємно вражені такими заняттями, які в їх молодих серцях примножують сміливість,  рішучість, бажання підкорювати нові вершини та підвищують професійну майстерність, покращують їхній морально-психологічний стан.

Майор Роман Сидорович
Фото Анатолія Романюка

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама