НАС ОБ'ЄДНУЮТЬ ДЕРЖАВНІ СИМВОЛИ УКРАЇНИ

nus.in.ua, 4 грудня 2015, 11:52
0
391
Роздрукувати
НАС ОБ'ЄДНУЮТЬ ДЕРЖАВНІ СИМВОЛИ УКРАЇНИ

У вівторок, 1 грудня, у Навчальному центрі НГУ відбувся мітинг з нагоди запровадження ритуалу підняття Державного Прапора України та початку навчального періоду.

На загальному шикуванні особового складу під звуки військового оркестру започатковано підняття Державного Прапору України. Право на підняття було надано кращим військовослужбовцям Навчального центру. Традиція підняття прапора сприяє формуванню в особового складу високої патріотичної свідомості, гордості і поваги до державних символів України.

Начальник Навчального центру, полковник Михайло Кулик у своїй промові зазначив: «Вороги намагаються нас роз’єднати, розколоти, але незалежно від місця проживання, віросповідання, усі ми є громадянами України. Нас усіх об’єднують Державні символи України, віра в наше світле майбутнє та перемога над ворогом».

Від імені золочівської громади з привітальним словом до гвардійців звернувся міський голова Ігор Гриньків. Він привітав усіх присутніх із початком нового навчального періоду та запровадженням ритуалу підняття Державного Прапора України і побажав успіхів, наполегливості та терпіння в опануванні військової справи.

Після завершення ритуалу особовий склад військової частини вирушив по навчальних місцях, де доводились вимоги дотримання заходів безпеки у службово-бойовій діяльності.

На 11 навчальних місцях до особового складу довели правила поводження та експлуатації військової техніки, зброї, вибухових та токсичних речовин, електричних приладів під час проведення занять та господарських робіт, а також заходи безпеки на заняттях з фізичної підготовки та порядок надання першої медичної допомоги. Також було розглянуто питання дотримання заходів безпеки щодо запобігання загибелі особового складу та виконання заходів безпеки в позаслужбовий час. Крім цього відпрацьовувалось питання надання першої психологічної допомоги (самодопомоги), саморегуляції психоемоційного стану в екстремальних (бойових) умовах.

Що ж стосується питання дотримання правил дорожнього руху, то для його відпрацювання було запрошено представника ДАІ. Тут, крім нагадування правил дорожнього руху, військовослужбовці та працівники Навчального центру переглянули фільм «Правила дорожнього руху – правила життя» та фото з місць ДТП.

Сьогодні збереження життя та здоров’я особового складу є пріоритетним завданням.

Майор Роман Сидорович

Фото автора


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама