У Золочеві розпочато роботи із реконструкції площі Вічевої

nus.in.ua, 13 квітня 2016, 14:17
0
485
Роздрукувати
У Золочеві розпочато роботи  із реконструкції  площі Вічевої

Ідея реконструкції історичної частини міста Золочева базувалась на постанові Верховної Ради України від 21 квітня 2011 «Про урочисте відзначення на державному рівні 200-річчя з дня народження Маркіяна Шашкевича». Тоді міський голова Золочева Ігор Гриньків спільно із фахівцями розпочав роботу над проектом. Проте, приступаючи до роботи, слід було зважити багато нюансів, які могли виникнути згодом. Через стан аварійного каналізаційного колектора на вул. М. Шашкевича часто виникали надзвичайні ситуації в центральній частині міста Золочева. Колектор  прокладений на глибині 7 метрів та  визнаний рішенням районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій як аварійно-небезпечний. Тому вирішили виконувати всі роботи в комплексі із заміною всіх комунікацій та інженерних мереж. Усі роботи розділено умовно на три фрагменти. А розпочали капітальне будівництво із вулиці Шашкевича, де була найскладніша ситуація із комунікаціями. Впродовж 2011–2015 років виконано роботи на двох фрагментах, а  вже цього тижня розпочато на третьому – завершальному.
Богдан РИБАХА, заступник міського голови Золочева:
– Минулого року ми завершили роботи із реконструкції бульвару Г. Сковороди. Вже цього року будемо виконувати роботи із його благоустрою та озеленення. Наступним етапом робіт із реконструкції історичної частини міста є реконструкція площі Вічевої. Цього тижня ми розпочали роботи із заміни каналізаційного колектора на перехресті вулиць Героя України Степана Бандери–Бродівської. Окрім того, проектом передбачено повну реконструкцію інженерних мереж, заміну замощення вулиць і площі, влаштування ліхтарів зовнішнього освітлення, малих архітектурних форм, комплексне озеленення території тощо. Розуміємо, що роботи дуже багато, проте впевнені, що результат буде таким же, як на вулиці Шашкевича та бульварі Г. Сковороди.

Леся ГОРГОТА
Фото автора

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама